Архіви за місяць лютого, 2013

Футболісти “Батьківщини” переможці турніру з футзалу

24 лютого в спортзалах Дубровицького НВК-Ліцею 1-2 ст., відбулась фінальна частина районних змагань з футзалу. В напруженому фінальному матчі команда “Батьківщина”  перемогла команду Дубровицького РУВС з рахунком 4:2. Третє місце здобули футболісти команди села Селець “Біля Криниці” перегравши молоду і перспективну команду села Трипутні з рахунком 1:0. Влас кор

Патріоти Дубровиччини вшанували 70-ті роковини загибелі першого сотенного УПА

23 лютого 2013 року патріотична громада Дубровиччини зібрались на могилі-кургані першого сотенного УПА Григорія Перегійняка «Довбенка», «Коробки» в лісі біля села Бродець Дубровицького району. В пам’ять про загиблих борців за волю України присутні запалили свічки та  поклали до повстанської могили вінок, помолившись, перед присутніми виступив стрілець першої чоти першої сотні УПА Степан Сидорович Бакунець, котрий […]

Сергій Перепелиця переможець змагань із військово-спортивного багатоборства, рукопашного бою та вільної боротьби

20 лютого в м.Ірпені Київської області відбувся відкритий чемпіонат Національного університету державної податкової служби України з вільної боротьби. У ваговій категорії до 96 кг., перемогу виборов наш земляк із села Жадень Сергій Перепелиця. 16 лютого в м.Бровари Київської області на відкритому кубку СК «Беркут» з рукопашного бою у ваговій категорії 85+ перше місце також здобув […]

stalker online играть como санкт петербург поиск человека по фамилии how to catch a cheating husband uses me android spy on phone how база данных База данных населения России Дапоксетин блог sitemap