Дубровицькі мандрівники здійснили історико-екологічний сплав по Горині

18 серпня Дубровицькі мандрівники здійснили одноденний сплав по річці Горинь від Дубровиці до Висоцька. coque huawei coque telephone samsung j3 Coque pour Huawei pas cher coque iphone outlet store coque iphone coque huawei pas cher Метою сплаву окрім відпочинку і єднання з природою, були також історико-пізнавальна та екологічна розвідка.

Пропливши кілька кілометрів вниз за течією ми побачили, що водна стихія в одних місцях змиває пляжі на яких ще кілька років тому відпочивали Дубровичани і намиває мілководдя там де ще кілька десят років тому плавали катери та вантажні судна-баржі, розмиває береги підбираючись до насипаних дамб, котрі повинні захищати села, зокрема Колки від повеней. coque samsung coque iphone coque samsung a8 2018 personnalisé Здоровенні дерева та кущі опиняються в річці внаслідок підмиття берегів, а у Висоцьку в одному з дворів можна ловити рибу із хліва. coque huawei pas cher coque samsung pas cher coque iphone occasion coque huawei pas cher coque pas cher samsung s8 Вже сьогодні районна влада повинна вживати заходів по укріпленню берегів у зазначених місцях, щоб не допустити економічних збитків, чи людських жертв у майбутньому – наголошує депутат Дубровицької міськради Олександр Лавор.

Біля села Селець мандрівники пристали до берега, щоб відвідати місце, де розташоувалась одна із найдвніших святинь Полісся – Святомиколаївський храм-монастир заснований на початку 16 ст., зачинений в 1951 році і зруйнований радянською владою в 60-х роках 20-го століття. coque huawei soldes coque huawei pas cher Coque pour Huawei coque imprimé huawei pas cher Більше того поруч давнього монастирища місцеві керівники-комуністи розмістили колгоспну кошару для випасу худоби, аби тварини топтали святе місце. coque iphone d’occasion coque huawei pas cher coque samsung coque samsung a8 amazon coque samsung s9 Coque huawei Старожили села Селець розповідали, що під час других визвольних змагань в церкві знаходили притулок і лікування повстанці, а померлих ховали поруч храму.

Фантастичним виявилось місце де річка Случ впадає в Горинь. coque huawei pas cher coque iphone outlet shop Coque huawei Outlet Coque pour Huawei coque telephone pas cher coque samsung a8 2018 amazon Світлі води Случа перемішуються із темними водами Горині утворюють широченне русло та прямують на північ до Прип’яті. coque samsung a8 2018 Achat Coque iPhone Coque Huawei 2018 coque samsung a8 amazon coque samsung galaxy s8 coque iphone pas cher coque samsung a8 2018 Милують око наполохані качки, чорна та білі чаплі, котрі зачувши людський гомін здіймаються в повітря і ховаються у прибережних кущах та травах.

Прибувши до Висоцька, з’ясовуємо що маршрутка додому буде за 2 години, тому прогулюємось Висоцьком: дивною пам’яткю є чорний хрест в центрі села встановлений до 1000-ліття Висоцька, прямуючи до місцевого храму, натрапляємо на плиту комуністам-борцям за встановлення радянської влади із специфічними прізвищами Штеєєр, Фельдман та інших, погулявши валами древнього городища, підходимо до братського поховання радянських воїнів-визволителів обгородженого парканом та…

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий