8-ме травня – день вшанування жертв Другої світової війни

8 травня 2017 року, в м.Дубровиця відбулися заходи вшанування жертв Другої світової війни – день пам’яті та примирення та урочисте відкриття дитячого майданчика в центрі міста.

11:00 – біля меморіалу на міському кладовищі розпочався мітинг-реквієм за загиблими у другій світовій війні, ведучі зачитували інформацію пов’язану із наймасштабнішою війною в історії людства та перемогою над нацизмом. Першими до слова запросили благочинних Дубровицького району Української Православної Церкви Київського та Московського патріархатів священослужителів Данила Ковташа та Миколу Іваничка (приналежність останнього до Московського патріархату ведучі не озвучили). Отець Микола довго говорив про війну, про те, що Бог відвернувся від Гітлера, Бог був з нами, тому ми перемогли. Отець Данило був лаконічніший, згадував і сучасних захисників України, наостанок прочитав молитву. Незважаючи на дощ, який накрапав захід відбувся по сценарію: виступали голова райдержадміністрації Микола Петрушко, Депутат Верховної Ради України Василь Яніцький, Дубровицький військовий комісар Анатолій Белаш, діти із лірикою про війну, а тріо у складі Петра Паська, Олександра Лавора та Віктора Гурика виконало пісню “Спасибі Вам фронтовики”. Завершився захід покладанням квітів до таблиць з іменами загиблих у війні.

О 12-й годині в міському парку на відкритті нового дитячого майданчика, урочисто перерізали стрічку нардеп Василь Яніцький, Дубровицький міський голова Богдан Микульський та учасник АТО, член виконкому Дубровицької міськради Микола Шкільнюк. Дитячий майданчик придбаний Василем Яніцьким, а встановлений працівниками комунальних служб міста. Василь Яніцький у своїй промові наголосив, що саме заради того, щоб під мирним небом дітки могли гратися на таких майданчиках, боролись ветерани другої світової та нині воюють наші захисники. В районному будинку культури Василь Яніцький вручив фінансову допомогу ветеранам, а солісти та колективи культурно-мистецького жанжу організували святковий концерт.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий