День вишиванки в Дубровиці

18 травня о 10:30 на майдані Злагоди в місті Дубровиця відбулись урочистості з нагоди Всесвітнього дня вишиванки. Дітки старших груп дошкільних закладів міста вибудували тризуб (попередньо намальований на асвальті, основою до погруддя Тарасу Шевченку).

Зі сцени присутніх вітали танцювальні колективи та вокалісти. Гасло заходу: тризуб – це Україна! Україна – це ми! На завершення флешмобу всі заспівали державний славень.

В Дубровицькому НВК-Ліцеї, на шкільному стадіоні учні у вишиванках вибудували величезний тризуб.

Об 11:00 в районному будинку культури розпочалось відзначення призерів обласних та Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, змагань – “Надія Дубровиччини 2017”. Зі сцени юних обдарувань, їх батьків та вчителів вітали, начальник управління освіти, молоді та спорту Дубровицькї РДА Стасюк Ніна Іванівна, яка зачитувала досягнення школярів, голова Дубровицької районної ради Кухарець Микола Миколайович разом з головою Дубровицької райдержадміністрації Петруко Миколою Михайловичем, нагороджували призерів статуетками та сертифікатами. Премії від народного депутата Василя Яніцького вручала його помічник-консультант Оксана Семенівна Слободзян. Відзначали та вітали учасників заходу: депутат Рівненської обласної ради Микола Іванович Лобчук, секретат виконавчого комітету Дубровицької міської ради, депутат Дубровицької районної ради Оксана Вікторівна Краглевич, голова Висоцької сільської ради-ОТГ Людмила Федорівна Гура та інші. Працівники закладів культури підтримуючи святкову атмосферу, презентували свої мистецькі номери.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий