В зоні проведення АТО загинув Дубровичанин Федір Пляшко

22 липня 2017 року, в зоні проведення АТО (неоголошеної російсько-української війни), на території Луганщини, загинув Дубровичанин – Пляшко Федір Петрович, уродженець села Озерськ Дубровицького району, народився 29.01.1966 року. Понад 16 років відслужив у Державній прикордонній службі України. Учасник Революції Гідності. В 2015 році був призваний 4-ю хвилею мобілізації до лав Збройних Сил України. Відбувши ротацію, у травні 2017 року підписав контракт на службу в 14 бригаді ОК “Захід” Збройних сил України. Командування залишало Федора Петровича інструктором, та він попросився на першу лінію оборони. Спільним розпорядженням голів Дубровицької райдержадміністрації Миколи Петрушка та районної ради Миколи Кухарця, на Дубровиччині оголошено триденну жалобу.

25 липня, разом з родиною загиблого, увесь Дубровицький район зустрічав захисника України. Мешканці Кураша вийшли до зупинки з жовто-блакитними та червоно-чорними прапорами, в Соломіївці та Орв’яниці люди проводжали спец авто «груз 200» стоячи на колінах. В Дубровиці на майдані Злагоди близько тисячі людей зібрались вшанувати Федора Пляшка. Домовину з тілом полеглого поставили перед пам’ятником Тарасу Шевченку, де священник УПЦ КП отець Данило прочитав молитву.

26 липня ріка людей заповнила вулиці Дубровиці, які проводжали Федора Пляшка в останню путь. З церкви Різдва Богородиці, бойові побратими донесли домовину з тілом захисника України на нове кладовище м.Дубровиці.

Дубровицький міський голова Богдан Микульський розповів про знайомство з Федором, про участь останнього у подіях на Майдані 2013-2014 року, а голова Дубровицької РДА Микола Петрушко, наголосив, що разом із родиною у скорботі вся Дубровиччина, вся Україна.

Під час виконання державного славня духовим оркестром та почесної сальви, церковний хор тихенько співав державний гімн і коли оркестр перестав грати, присутні підхопили і доспівали державний славень.

Героям Слава!

Друг Вітер


Вы можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Comments:

Залишити коментар

stalker online играть como санкт петербург поиск человека по фамилии how to catch a cheating husband uses me android spy on phone how база данных База данных населения России Дапоксетин блог sitemap