15 позачергова сесія райради, яка не відбулась

На 11 серпня 2017 року голова Дубровицької районної ради Микола Кухарець скликав 15-ту позачергову сесію Дубровицької районної ради. Микола Миколайович, оголосив що на пленарне засідання прибуло 10 депутатів, з необхідних 18 для кворуму, тому відповідно до Регламенту Дубровицької райради, сесія районної ради є правомочною, якщо в її пленарному засіданні бере участь більше половини депутатів від загального складу ради. Про час та дату проведення сесії депутатам буде повідомлено додатково. Вже після того як з сесійного залу почали виходити депутати, до залу увійшли два депутати фракції «Свобода».

На порядок денний сесії, яка не відбулася було винесено 5 питань: результати розгляду депутатського запиту Наталії Яцути;  внесення змін до Програми попередження, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру; затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Висоцької сільської ради, яка передається в оренду ТзОВ «ТОРФ ЛЕНД Україна»; внесення змін до рішення районної ради від 27.06.2017 року №193 «Про припинення діяльності комунального підприємства «Редакція проводового мовлення «Радіо Дубровиця» Дубровицької районної ради шляхом приєднання; передача на баланс управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації котелень Дубровицької ЗОШ №1,  Залузького та Великоозерянського  НВК».

Депутат Сергій Киркевич (ексголова райради та райдержадміністрації) запитав у голови райради Миколи Кухарця чому немає депутатів на сесії, на що той відповів, що не знає, після чого Сергій Васильович звинуватив голову Дубровицької РДА Миколу Петрушка у тому що останній обдзвонював депутатів, аби ті не йшли на сесію, цитуємо звернення Киркевича до Петрушка: «парень, це тобі не Теплосервіс, це державна машина»…

В кулуарах подейкують, що ця сесія була тестом на підтримку Сергія Киркевича, який по слухам мав бажання очоли районну раду або КП «Теплосервіс».

Проте конфлікт між колишнім та теперішнім головою райдержадміністрації, став очевидним ще на останній колегії, коли Киркевич закликав керівників бюджетних установ не приймати на баланс котельні, що перебувають у віданні «Теплосервісу».

 

Політичний оглядач

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий