Чемпіонат району з пляжного футболу 2017 року

02 серпня 2017 року на пляжному полі біля мосту через р.Горинь в м.Дубровиця відбувся чемпіонат Дубровицького району з пляжного футболу 2017 року присвячений воякам АТО.

12 команд були поділені на 4 групи по 3 команди з яких дві кращі виходили до чвертьфіналів.

Результати ігор групи «А»: Дубровицький «Юніор» поступився Берестівській «Зорі» 1:2 та «Жадені» 0:2, відповідно «Зоря» та «Жадень» 2:1 розіграли вихід до чвертьфіналу.

У групі «Б»: Осовський «Сокіл» переміг 6:1 Бережницьку «Бережанку», «Лютинськ» 3:0 здолав «Бережанку» с.Бережниця, і гра між командами «Сокіл-1» с.Осова та Лютинськ завершилась внічию 2:2, проте в післяматчевих пенальті влучнішими виявились футболісти з Осови 3:2.

В групі «В»: «Случ» с.Колки 1:3 поступився Орв’яницькому «Старту», «Льва» с.Будимля 1:6 «Старт» с.Орв’яниця, «Случ» с.Колки» 3:2 «Льва» с.Будимля.

Група «Г»: Миляцька «Олімпія» 3:0 «Сокіл-2» с.Осова, «Дубровиця» 2:1 «Олімпія» с.Миляч, «Сокіл-2» с.Осова 0:1 «Дубровиця.

У чвертьфіналах зустрічались:

Дубровиця 2:1 «Случ» Колки

«Зоря» Берестя 1:0 Лютинськ

«Старт» Орв’яниця 5:0 «Олімпія» Миляч

Жадень 2:1 «Сокіл» Осова

У півфіналі Орв’яниця 4:2 перемогла Жадень, а «Зоря» Берестя перемагаючи 2:0 Дубровицю завершила основний час гри нічиєю 3:3, а в післяматчевих пенальті перший промах і поразка 2:3 для футболістів з Берестя.

В матчі за 3-тє місце «Зоря» Берестя перемогла 5:2 Жадень, а у фіналі «Дубровиця» мінімально поступаючись 0:1 Орв’яницькому «Старту» на останніх секундах зуміла зрівняти рахунок і в доданий час вирвати перемогу 2:1.

Кращими гравцями турніру визнано: Руслана Приходька («Старт» с.Орв’яниця), Івана Лося («Дубровиця) та Сергія Пляшка («Зоря» с.Берестя).

Призери та учасники змагань були нагороджені кубками, грамотами, а кращі гравці – статуетками.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.