4-те місце “Дубровиці” на чемпіонаті області з пляжного футболу

12-13 серпня на березі Білого озера, що на Володимиреччині відбувся чемпіонат Рівненської області з пляжного футболу. Дубровицький район на цих змаганнях представляла переможниця районного турніру – команда «Дубровиця», підсилена кількома гравцями з інших футбольних команд.

З трьох груп по три команди у фінал виходили по одній кращій. Наші представники першу гру програли 1:5 минулорічним переможцям, команді Володимирця. Другу групову гру виграли у Клеванської «Коливані» 2:1, тому з другого місця могли боротись за 4-6 місце турніру. Перемігши «Моноліт» м.Вараш 3:1 та «Сарни» 3:0, Дубровицька команда посіла почесне 4 місце.

Склад Дубровицької команди: Рожко Сергій, Кулик Віталій, Мельник Максим, Лось Іван, Чудік Дмитро, Мисько Тарас, Мисько Павло, Гладкий Ігор, Мазур Олександр.